Ayurvedic Herbal Mud Ziołowe Błoto Ajurwedów
Silesia Group Inc., PO Box 763, Elfers, FL 34680, USA , 
http://www.biznetmall.com/mud/ziolowe-bloto.html

• Głęboko czyści jako naturalne mydło dla ciała  • Wyciąga toksyny i zanieczyszczenia  • Odmładza i dodaje minerały do skóry Eliksir dla ciała • 
   To Ziołowe Błoto Ajurwedów posiada recepture z 12 silnych ziół i 4 typów glinki które wykazuja działanie oczyszczające i odmładzające na skórę. Ta mieszanka od tysiecy lat działa pozytywnie na skórę wykożystujac odżywcze minerały. Do stosowania w wannie lub prysznicu zamiast mydła lub twarzowej maski. To Ziołowe Błoto usuwa toksyny i zanieczyszczenia, złuszcza i odżywia skórę. Skóra staje się jedwabiście miękkia i gładka, z cudownym efekcie dotyku.

   4 rodzaje gliny to Fuller's Earth, czerwona glinnka i zólta glinnka z jej szczególnymi właściwościami.
   To błoto jest bogate w odżywcze minerały
dla skury: wapń, kobalt, miedź, żelazo, magnez, mangan, potas, selen i inne mikroelementy.
   Działania złuszczające: Głęboko czys'ci i w myciu ciała delikatnie usuwa martwe komórki skóry.
   Wyciąga toksyny: Otwiera pory, wyciągając toksyny i zanieczyszczeńa. Odmładzający: odżywia, uzupełnia minerały oraz odmładza komórki skóry i tkanek.
   Długos'c' przechowywania - bez terminu - niepsuje się.
Sugerowane użycie:
Do stosowania w wannie lub prysznicu zamiast mydła: Korzystaj z małej miski i łyżki,  wymieszaj 2 - 3 łyżki proszku Ziołowego Błota z wodą  aby uzyskac' lekko nakładalną na skórę pastę. Nałożyć na mokre ciało od stóp do głowy. Masuj ciało łagodnie, ale stanowczo, przez co najmniej 6-10 min (im dłużej tym lepiej), ze szczególnym uwzględnieniem czoła, powiek, szyi, klatki piersiowej, brzucha (w ruchem wskazówek zegara), stawów i wszelkie wrażliwe części. Nie pozwól, aby błoto wyschło - jes'li zaczło robic' się suche go wodą i masuj. Stopniowo zmywaj wodą (mydło nie jest konieczne, ponieważ Ziołowe Błoto oczyszcza i odświeża) resztę ciała spłukać i wysuszyć.
Maseczka na tważ: obficie stosuj średnio gęstą pastę na całej twarzy. Od czasu do czasu zwilżaj błoto lub nałoż delikatną, wilgotną tkaninę. Czym dłuzej maseczka zosteje wilgotna na skórze, tym lepie. 20 minut to dobry czas leczenia. Całkowicie zwilżyj przed ostatnim masażem i zmyj wodą. Redukuje drobne linie i zmarszczki. (Mleko lub woda różana można byc' dodana zamiast wody co poprawia dodatkowo działanie).
Ból głowy: delikatny masaż twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem czoła, skroni i delikatne miejsca wokół oczu rozluźnia napięcie, które powoduje ból.
Częsty Kaszel i przezi
ębienia: Gurgluj z rozcieńczonym roztworem ciepłej wody. Myj i masuj czoło, powieki, nos i gardło cienką warstwą Ziołowego Błota - łagodzi zatkane miejsca i łagodzi podrażnienia.
Trądzik i wysypka na skórze: Regularne zabiegi kąpieli bardzo pomagają.
Pryszcze i Choroby skóry: Masuj skóry i twarz dobrze 2-3 razy dziennie - czys'ci głęboko zaklejone pory skóry.
Miesięczny dyskomfort: Rozprowadz' dobrej ilości Ziołowego Błota rozrobionego z ciepłą wodą i masuj długo i dobrze od pasa do kolan i dolnej części kręgosłupa - przynosi ulgę i świeżość.
Zęby i jama ustna:  Aby złagodzić ból dziąseł lub ból zębów, obficie nakładaj na chore miejsce i zostaw na 15-20 minut. Ziołowe Błoto może być również wykorzystywane do regularnego i częstego mycia zębow oraz do uzdrawiania chorych dziąseł.
Odpręża układ nerwowy: Przed snem myj i masuj Ziołowym Błotem od kolan w dół do stóp oraz podeszwy - uspakaja napięcia nerwowe i powoduje spokojny sen.
Płukanie Jamy Ustnej: Wypłukaj usta rozcieńczonym Ziołowym Błotem i masuj dziąsła i zęby - zapewnia naturalnie świeżos'c' i higienę jamy ustnej.
Przemywania oczu: Używaj kubka do oka lub małe szklane naczynie, rozpuścić niewielką ilość proszku w wodzie i przemywać oczy oraz masować czoło - zmniejsza zmęczenie oczu po ciężkiej pracy. Ziołowe Błoto jest łagodne i nieszkodliwe dla oczu. Zawsze usuwaj soczewki kontaktowe przed zastosowaniem błota w okolicach oczu.
Przed i po makijażu: Umyj i masuj twarz by uzyskac' gładką, miękką i głęboko oczyszczoną skórę.
Balsam po goleniu: Umyj i masuj skórę po goleniu -  poprawia i zmiękcza skórę oraz zapobiega podrażnieniu.
100% Czyste i Naturalne Składniki Ajurwedów:
Indyjski agrest (Amalaki), Mango Imbir (Karpura Harida), Pistacja
integerima (Karkatshrungi), Nut Grass (Nagarmustak), Himalajski Srebrny S'wierk (Talispatra), tsenam Embelia (Vidanga) Terminalia Tatarak (Vacha), bonduc nut (Kashtaki Karanj), Terminalia chebula (Haritaki) blerica (Bibitaki) Galangal (Kapurachali), Young Terminalia chebula (Balharitaki) Wszystkie zioła systematycznie przetwarzane z bogatymi warstwami mineralnymi (Czarna Glinka, Zólta Glinka, czerwona glinka i Ziemia Fullera - minerały s'ladowe) znalezione w pokładach czystych górskich rzek i jezior w Indiach.
Nie zawiera składników zwierzęcych, testów na zwierzętach, Wystarcza na ponad 30 terapi, 200 g - 7.05 oz uncji 
 Instrukcja Użycia
  1. Umieść dwie łyżki w małym naczyniu.
  2. Dodaj mało wody aby uzyskac' pastę.
  3. Nałożyć na mokre ciało od stóp do głowy.
  4. Masowac' łagodnie, ale stanowczo całe ciało przez co najmniej 6 do 10 minut (im dłużej tym lepiej), ze szczególnym uwzględnieniem czoła, powiek, szyi, klatki piersiowej, brzucha (w ruchu wskazówek zegara), narządów płciowych, rdzeń kręgowy, stawów i wszelkie wrażliwe części. Nie pozwól, aby warstwa błota wyschła - jes'li błoto wysycha - skrop go wodą i masuj.
  5. Stopniowo zmywaj wastwę błota wodą (mydło nie jest konieczne, Ziołowe Błoto oczyszcza i odświeża całe ciało) nastepnie spłukaj całos'c' i wytrzyj do sucha. Uzyskasz najlepsze rezultaty jes'li po kąpieli położysz się na kilka minut w pozycji leżącej na plecach. Oddychaj głęboko i równomiernie - to Cie w pełni zrelaksuje.
    Ajurweda ( "Ayur" = Życie i "Veda" = Wiedza) jest całościową nauką starożytnych Indii, której celem jest całkowita harmonia umysłu, życia, ciała i ducha, w równowadze z rytmem przyrody i otaczającego nas świata.  Mówi się, że ponad 3000 lat temu ta nauka została stwożona w Indiach. 

 

    Nie tylko starożytni  mędrcy z przeszłości leczyli sie naturalnie lecz przez ich mistyczną wizję zdobywali wiedzę na temat ludzkiego systemu i utrzymanie ciała w całkowitej harmonii z naturą, i systematycznie opracowali doskonałe nauki z wykorzystaniem naturalnych ziół i minerałów.

    Odmładzające Ziołowe Błoto Ajurwedów zostało sformułowana według starożytnej ajurwedyjskiej receptury i przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Specjalnie dobrane zioła i minerały podkreślają ich unikalne cechy korzystne i regenerujace. Ich połączenie w takich proporcjach jest najlepsze aby oczyszczać,  i pobudzc' organizm. Ta receptura pozostawia skórę niezwykle miękką, gładką i młodą.
Zamówienia - Sprzedaż hurtowa
1 pojemnik - Ziołowe Błoto Ajurwedów, 200 g / 7.05 oz -  $19.50
or
or
CYBER  METAL CASH
or
Regułarne Zapłata
6 pojemników - Ziołowe Błoto Ajurwedów, 200 g / 7.05 oz - $15.50 kazdy - Total $93.00
or
or
CYBER METAL CASH

or
Regułarne Zapłata
100 pojemników - Błoto Ajurwedów, 200 g / 7.05 oz - $11.50 Each - total $1150.00
or
or
CYBER  METAL CASH

or
Regułarne Zapłata
1000 pojemników - Błoto Ajurwedów, 200 g / 7.05 oz - $9.50 Each - total $9500.00
or
or
CYBER  METAL CASH

or
Regułarne Zapłata
Zatoka Mexiico Mud
Używany w ekskluzywnych salonach kosmetycznych.
Wysylka na caly swiat Wysyłka na cały swiat
ZAMÓWIENIA PayPal karty kredytowe
Silesia Group Inc PO Box 763, Elfers, FL 34680, USA 3% rabatu dla regularnych zamówień

Witamy nowych dystrybutorów
PRODUKT
CENA
ILOŚĆ
RAZEM
1 . . . . . .
2 . . . . . .
3 . . . . . .
4  . . . . . .
RAZEM . . . . . .
Opłata za wysyłke w USA http://biznet1.com/shipping/
 
$5.50 /1  $7.50/ 2, $9.50/ 3 , $12.50/4 , $15.50/6
. . . . . .
RAZEM . . . . . .
Kupujacy _____________________________________
Adres:___________________________________________

___________________________________________________
____________________________________________________
Nazwa Odbiorcy _____________________________________
Adres:___________________________________________

___________________________________________________
____________________________________________________
"Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.Agencja Zdrowia (The Food and Drug Administration) nie dokonała oceny tych produktow. Jak we wszystkich sytuacjach zdrowotnych, konsultuj sie z wykwalifikowanym lekarzem."
zdrowie